ساعت های مچی تقریبا نقش ساده ای دارند که آن هم بیان زمان است، اما در این بین یک شرکت ماشین سازی ساعتی موسوم به  HM4 Thunderbolt یا آذرخش را تولید کرده است ، که از لحاظ ظاهری با ساعت هایی مرسومی که ما با آنها در ارتباطیم متفاوت است .

بدنه این ساعت از هواپیما الهام گرفته و موتور مربوط به آن یک آذرخش است. این ساعت طراحی جداگانه ای دارد به نوعی که در آن از دو موتور مجزا استفاده شده، که جذابیت خاصی به آن افزوده ، طراحی این ساعت به نوبه ی خود اثری هنری محسوب میگردد.

بدنه ی ساعت HM4 ترکیبی از بالاترین تکنولوژی تیتانیوم است که بخاطر سبکی و مقاومت اش با یک بخش مرکزی ضدخش است ، که داخل موتور را به نمایش میگذارد.

این مدل به تعداد محدودی روانه بازار شده و تمرکز سازنده بیشتر بروی بدنه و حالتی شبیه به دماغه هواپیما است ، که ظاهر آن از جنگنده های جنگ جهانی دوم الهام گرفته شده . مهندسی این آذرخش ۳ سال به طول انجامید و رفته رفته در این سالها پیشرفت کرد. هر یک از ۳۰۰ ترکیب شامل تنظیم کننده ها و پیچ های آن میباشد. در مجوع شکل افقی و حالت ۲تایی فنر سبب حرکت ، ۲ چرخ دهنده ی عمودی میشود و قدرت را به موتورهای دوقلو منتقل میکند.

HM4-RT-FRONT_preview