استیل ، سرامیک ، طلا، تیتانیوم و پلاستیک : اینها ۵ ماده ای هستند که برای ساخت بدنه ی اکثر ساعت هایی مثل سوواچ ، رولکس یا پاتیک فیلیپ استفاده میشود . البته این موضوع کمی تکراریه ؟

اما سرانجام Dzmitry Samal طراح فکر کرد و چنین نتیجه گرفت که سنت ها را بشکند ، درنتیجه طراحی را به سمت تم های شهری برد و میتوان گفت حتی یک قدم بیشتر، در این مرحله عقربه های کوچکی برای شبیه سازی برج های مختلف کوچک در حالیکه به بند پلاستیکی سیاهی متصل هستند ، طراحی کرد.

موضوع صفحه ی ساعت از نقشه های ساختمانی الگوبرداری شده ، که یکی هفت گوش و دیگری D شکل است ، لبه های خارجی نرم و برش های هندسی تیزی ایجاد کرده که باهم تقارنی غیر معمول دارند ، که تا به اندازه ای حس ناهمواری غیر رسمی ایجاد کند . و برخلاف نمونه ی بتن متخلل ، این ساعت تا عمق ۵ATM (50 متر) در زیر آب دوام می آورد.

محافظت موتور کرونوگراف سوئیسی توسط شیشه ی کریستالی ضدخش و ظاهر بتنی انجام میشود. این ساعت در ۸ مدل و به تعداد محدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ عدد ساخته شده، اگر میخواهید یکی از این ساعت را برای خود داشته باشید تا آخر امسال میتوانید آن را خریداری کنید البته باید قیمتی حدودا $۱۲۰۰ دلار بابت آن بپردازید.

seven ltvs-samal-2 concretewatch2