این ساعت در ترکیب ۷ رنگ روشن وجود دارد ، با این تنوع رنگی میتوانید مدلی که مناسب تان باشد را انتخاب کنید . این ساعت به تعداد محدودی با تاریخ و نور پس زمینه ی EL طراحی و تولید شده است.

اعداد به راحتی در صفحه ی این ساعت قابل خواندن است ، ساعت Kisai 3D Unlimited یک نمایشگر LCD  آینه ای دارد و همیشه روش میباشد که ساعت ها و دقایق را نشان میدهد . با فشار یک دکمه در پایین ساعت می توان تاریخ که شامل روز و ماه و سال میباشد را مشاهده کنید. نور پس زمینه ی EL کار را برای خواندن اعداد در شب آسان کرده .

هر قسمت از ساعت Kisai 3D Unlimited را مشتریان این شرکت طراحی و ساخته اند. این اجزا شامل : بدنه ، بند و نمایشگر LCD منحصر به فرد و برنامه های آن میباشد . همانند تمام ساعت های Tokyoflash ژاپن این ساعت نیز به تعداد محدود طراحی و تولید میشود که این تضمینی برای اورجینال بودن کالای مصرفی است که در دسترس همگان قرار نگرفته.

در ساخت این ساعت از مواد استیل با بالاترین کیفیت استفاده شده است ،ساعت Kisai 3D Unlimited بند قابل تنظیم دارد که آن را حتی برای افرادی با مچ بزرگ یا کوچک قابل استفاده میکند . ضخامت آن فقط ۸٫۵ میلیمتر میباشد و در Tokyoflash ژاپن موجود است . در این ساعت از باتری استاندارد CR2016 استفاده شده که ۱۲ ماه طول عمر آن است و به راحتی تعویض میشود.

ساعت Tokyoflash Kisai 3D Unlimited LCD

  • نمایش زمان و تاریخ ؛ طراحی زنانه – مردانه مناسب برای مچ های بزرگ و کوچک
  • نمایشگر LCD آئینه ای “همیشه روشن” ؛ نور پس زمینه ی EL ( برای شب)
  • قاب فلزی استیل , بند و قلاب استیل قابل تنظیم
  • حداقل اندازه ی مچ : ۱۰۰ میلیمتر ( تقریبا)؛ ماکزیمم اندازه ی مچ ۲۱۵ میلیمتر (حداقل)
  • اندازه ی قاب ساعت : ۳۷ mm x 42 mm x 8.5 mm و وزن آن ۱۲۰ گرم می باشد .
  • مقاومت در برابر آب : ۳ATM ؛ باتری : CR2016 استاندارد و قابل تعویض.
  • دستور العمل انگلیسی و ژاپنی ، یکسال گرانتی

این ساعت به تعداد محدودی در ۲۶ اکتبر ۲۰۱۱ تولید شده است و قیمت آن $۱۴۵ دلار می باشد.

tokyoflash_kisai_3d_unlimited_lcd_watch_2