با دیدن مدل این ساعت تصور میشد که این محصول به زودی وارد بازار می شود ، اما بالاخره در سال ۲۰۱۴ تیسوت مدل جدید صفحه ی نوری T-Touch را منتشر کرد، شرکت تیسوت ساعت را تنها در باسیلورد ۲۰۱۴ منتشر کرده، و کاملا واضح است که وقتی این ساعت را بعنوان یک ساعت سوئیسی وارد بازار کنند با شکست روبرو می شوند . افراد زیادی در دهه های قدیمی عاشق برند تیسوت بودند و مدل T-Touch را برای استایل و سبک آن ، قابلیت هایش و خصوصیاتش انتخاب می کردند.

ژاپنی ها در مدتی از زمان به دلیل قابلیت ها آنها را شکست دادند ، اما بالاخره تیسوت با مجموعه ای جدید و تازه نظرها را به خود جلب کرد .

طرح T-Touch با قطعات شناخته شده ای از طریق لمس کریستال یاقوتی در تعامل است ، T-Touch حرفه ای مدت زمان طولانی است که ابزار مکمل های ABC (ارتفاع سنج / فشارسنج / قطب نما) را ارائه میدهد. وجه اصلی رقابت تیسوت از قدیم تا به امروز وجود دارد و امکان شارژ باتری را از حداقل نور موجود، تامین می کند.

در این مدل از تیسوت بدلیل شارژ خورشیدی میتوانید در حین راه رفتن نیز ساعت خود را شارژ کنید و دیگر نگران تعویض باتری ساعت خود نباشید. از این رو ساعت های سولار (خورشیدی) زمانیکه دست حرکتی ندارد کمی معماگونه اند. تیسوت همچنین هوشیارانه مقیاسی شارژی را بروی این ساعت ها قرار داده است.

این مدل از نسخه ی نمونه ای که در سال ۲۰۱۳ از آن رو نمایی شد ، تغییر چندانی نداشته است . ظاهر(شکل) کلی و صفحه ی ساعت هم بدون تغییر باقی مانده. فقط چند مورد انگشت شمار را با یکدیگر ادغام کردند ، اگرچه ( فیبر کربنی ظاهر زیبایی دارد) ، و عقربه ها ( که زیادی کوچک هستند) تغییرات تاسف باری داشته اند.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA