انتخاب ساعت یک مسئله ی شخصی است در کنار تمام چیزایی که شما میپوشید، اینکه یک ساعت چطور به نظر می آید مهمتر ازکارهایی است که انجام میدهد .

از این رو ما ساخت ساعت اپل را شروع کردیم چیزی که شما روزانه از آن استفاده میکنید.

۰۱

دو سایز مختلف نقطه ی شروع است

سبک واستایل هر شخصی متفاوت است، همانطورکه مچ دست افراد متفاوت است. در نتیجه ساعت های اپل را در دو سایز مختلف ساخته اند: ۳۸ و ۴۲ میلیمتر. هر دو مدل ساعت را میتوانید یا به مچ دست چپ یا مچ دست راست ببندید.

۰۲

آلیاژهای سفارشی را برای زیبایی و دوام طراحی شده :

ما ساعت اپل را با آلیاژهای سفارشی استیل و آلومینیوم ساخته ایم – هر دوی اینها صیقل خورده هستند- همانند فرمولاسیون منحصر به فرد طلای ۱۸ عیار زرد و طلای سرخ. تمام اینها بطور ویژه ای پیشرفت کردند ، نه تنها بخاطر ظاهر زیبا، بلکه در برابر کارهای فیزیکی که روزانه انجام میدهیم نیز مقاوم است. همچنین ساعت های اپل در برابر آب نیز مقاوم میباشند ، بنابراین با آن میتوانید دستانتان را بشویید یا در موقع بارش باران بیرون بروید بدون اینکه نگران خیس شدن آن باشید.

بند هایی همانقدر با فکر طراحی شده ی ، برای خود ساعت

بندهای مختلف که به راحتی نمای ساعت اپل را تغییر میدهند. بنابراین ما طیف وسیعی از آنها را با مواد مختلف بوجود آوردیم. شیارهایی در هر یک از قاب های ساعت به دقت طراحی شده و از ماشین CNC برای اطمینان ازاندازه ی دقیق هر بند ساعت استفاده شده . و طراحی زیبای سگک و قلاب های یک تماس ، تمام و کمال را ارائه میدهند.

هر بند قابل تعویض بطور کامل در جای خودش قرار میگیرد. در نتیجه خیلی سریع میتوانید بندها را بروی همدیگر جابجا کنید تا هماهنگ با وسایل شما، فعالیتتان، یا حتی حالت روحیه شما شود.

۰۳

تعداد زیادی صفحه ساعت بیان کننده ی حالات زیادی است.

هر ساعت بصورت های مختلف وارد بازار میشود. همه طراحی های سنتی یا کاراکترهای شوخ، برای به تصویر کشیدن زمان هستند .

بیشتر صفحات بسیار عادی هستند- شما میتوانید رنگ آن را تغییر دهید، طراحی آن اجزا را انتخاب کنید ، و یا به آن عملکرد هایی هم اضافه کنید.

در نتیجه ساعت اپل تقریبا میلیون ها شکل متفاوت دارد. از جمله یکی که برای شما واقعا مناسب می باشد.

۰۴

سبک خودتان را در ۳ مجموعه ی برجسته پیدا کنید

راه های زیادی وجود دارد تا مالک ساعت اپل شوید.به شما کمک میکنیم بهترین مدل را انتخاب کنید ،ما متصدی ۳ مجموعه از قاب و بند ها هستیم که باهمدیگر هماهنگتر می باشند.

۰۵