کارتیر: انتخاب ما برای ساعت های لوکس برتر مردانه از ساعت سازان واقع در سوئیس میباشد . همچنین، با نگاهی به غرب- بویژه فرانسه (جاییکه ما در آن ساعت کارتیر را پیدا کردیم) ، کارتیر ، در سال 1847 توسط لوییس فرانسکو کارتیر تاسیس شد وی جواهر ساز اهل پاریس بود که مدت زمان طولانی بخاطر برند جواهرات لوکس اش در جهان معروف بوده. ساعت های مردانه بخشی از محصولات پیشنهادی تولید شده توسط کارتیر در طی 100 سال گذشته میباشند ، آغاز خط تولید ساعت ” Tank” به سال 1917 برمیگردد ؛ در ساخت این ساعت ها از تانک های فرانسوی در جنگ جهانی اول الهام گرفته شده است.

صفحه ساعت لوکس مردانه کارتیر طلایی 18 عیار و ساعت فوق العاده بزرگ آن تانک الماسی میباشد . صفحه ی این ساعت به شکل مستطیل طراحی شده است . قطر بدنه ی ساعت 46 میلی متر و از طلای زرد 18 عیار با قاب الماسی میباشد . قسمت خارجی بیرونی با دو ردیف الماس در هر دو طرف بدنه ی ساعت بطور کامل پوشانده شده است . این ساعت تا عمق 100 متر ضد آب میباشد و 5 سال وارانتی دارد .

در نگاه اول کاملا ساده بنظر میرسد ، اما این ساعت بسیار جذاب است. قیمت ساعت مردانه Cartier 18k Rose Gold & Diamond Tank Anglaise Extra-Large در فروشگاه ها  $69,990 میباشد .

maxresdefault